O nas

O nas

Firma Bobstyl została założona w 1991 r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji wszystkich rodzajów mebli na wymiar. Produkujemy zarówno meble kuchenne na wymiar, szafy, garderoby, meble dziecięce, meble do salonu,  komody,  meble łazienkowe, meble biurowe i sklepowe.

Wykonujemy projekty oraz wizualizację 3D produkowanych mebli. Dokładamy wszelkich starań, aby wyprodukowany przez nas mebel był identyczny jak na projekcie. Priorytetem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego do każdego podchodzimy nieszablonowo.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, dlatego też wykonujemy również meble zgodnie z Waszym, gotowym projektem.


Produkcja frontów i lakierowanie

Nasza firma jako jedna z pierwszych posiadała własną lakiernie na lokalnym rynku, stąd duże doświadczenie w produkcji frontów lakierowanych. Kładziemy głównie nacisk na jakość naszego produktu. Produkujemy fronty meblowe zarówno dla stolarzy jak i dla klientów indywidualnych, chcących w prosty sposób odmienić swoje meble.

Od 2000 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Barpimo – hiszpańskiego producenta lakierów przemysłowych, która jest znana i ceniona na całym świecie. Jest to druga gałąź naszej działalności – sprzedaż farb i lakierów niezbędnych do profesjonalnego wykończenia powierzchni meblowych i drewnianych np.: lakiery podkładowe, nawierzchniowe, bejce barwiące itp. Posiadamy własną mieszalnie kolorów, dlatego znajdziecie w naszej ofercie wszystkie kolory z różnych palet. 

W naszej ofercie znajdziecie między innymi fronty:

dystrybutor farb i lakierów